Tekmovalec 'Jeopardy', pečen zaradi divje napačnega odgovora 'Calzone'

Kateri Film Si Ogledati?

En tekmovalec je prišel vroč z napačnim odgovorom Nevarnost prejšnjo noč. Tekmovalec Steve Bright, odvetnik iz Massachusettsa, je bil prepričan, da ga bo njegov odgovor v kategoriji Hot Stuff spodbudil na prvo mesto, vendar se je njegovo ugibanje izkazalo za precej daleč poročila .

Ko je gostitelj Bill Whitaker prebral namig, je Stefano Ferrara znan proizvajalec le-teh, ki lahko dosežejo temperaturo 800 stopinj v notranjosti. Po sekundi molka je Whitaker razkril, da pravi odgovor ni bil italijanski promet, ampak kaj so pečice?

V tem trenutku so gledalci pokali na Twitterju in se sami pošalili o Steveovem odgovoru na calzone. Ena napisal , To epizodo je bilo smešno gledati v živo in poklical tekmovalca gospoda Calzonea. Še eno Nevarnost ventilator dodano , Nocoj je neverjeten odgovor na @Jeopardy. # 800 stopinj.

Drugi oboževalci so potegnili svoje najboljše šale z Benom Wyattom in objavili GIF-je lika, na katerega je igral Adam Scott Parki in rekreacija čigar ljubezen do kalconov je bila tekoča šala v seriji.

Epizode 90 dni zaročenca

Na žalost Steveu ni bilo tako enostavno odskočiti po njegovem napačnem odgovoru. Odvetnik je na koncu včerajšnje oddaje padel na drugo mesto in igro končal z 2000 dolarji. Njegov Nevarnost soigralec Jamie Logan, pisateljski svetovalec iz Maine, je zasedel prvo mesto in bo tekmoval v nocojšnji oddaji, ki jo bo vodil tudi Whitaker.

Prihodnji teden bo Whitaker svoje voditeljske dolžnosti nadaljeval do 14. maja, ko ga bo nadomestil naslednji začasni voditelj oddaje, nekdanji Nevarnost prvak Buzzy Cohen - za katerega smo prepričani, da nikoli ni odgovoril na calzone.

Nove epizode filma Nevarnost zračne tedne ob 7 / 6c na ABC. Oglejte si trenutek iz Stevejeve epizode v zgornjem videu.