'Jeopardy!' Gostujoči gostitelj Aaron Rodgers popečen po izpadu lige NFL: Zato gostitelji igralnih oddaj ne bi smeli biti branilci

Kateri Film Si Ogledati?

Nevarnost! oboževalci niso nič preveč navdušeni nad nekdanjim gostujočim voditeljem Aaronom Rodgersom. Potem ko je branilec Green Bay Packers včeraj utrpel uničujoč poraz z 38-3 proti New Orleans Saints, je veliko gledalcev začelo omenjati Rodgersove dneve igranja.

Aaron Rodgers je v zelo resničnem ... nevarnosti ... izgube te igre, pisatelj CBS Sports Patrik Walker napisal .

Celo spletno mesto za športne stave BetOnline se oglasil : Nevarnost! gostitelj Aaron Rodgers v 1. polčasu ni uspel pripeljati Packersov do zadetka. Zato gostitelji igralnih oddaj ne bi smeli biti quarterbacki.

Aaron Rodgers je v zelo resničnem ... nevarnosti ... izgube te igre. pic.twitter.com/TZnaptcHV9

— Patrik [No C] Walker (@VoiceOfTheStar) 12. september 2021

ki nocoj igra nogomet v četrtek zvečer

Nevarnost! gostitelj Aaron Rodgers v 1. polčasu ni uspel pripeljati Packersov do zadetka

Zato gostitelji igralnih oddaj ne bi smeli biti quarterbacki pic.twitter.com/zSzMhdNxS9

wes anderson pretakanje filmov

Res bi morali slišati, da je Aaron Rodgers v nevarnosti, glede na to, kako je začel, bi moral ostati tam pic.twitter.com/Y5Y5kP3T32

- Shayla Loroncia (@ Sweetdivine81) 12. september 2021

Potem ko je sezono začel s tako intenzivno izgubo, so se številni navijači pošalili, da bi Rodgers moral pogledati na nedavno osvobojeno Nevarnost! gostovanje koncerta.

Aaron Rodgers bo naslednje leto s to hitrostjo gostil Jeopardy s polnim delovnim časom, uporabnik Twitterja @Paranormal_Bass napisal .

Aaron Rodgers bo naslednje leto s to hitrostjo gostil Jeopardy s polnim delovnim časom

— Jerry ⬅️ (@Paranormal_Bass) 12. september 2021

Aaron Rodgers je igral, kot da bi gostil Jeopardy! danes

— Dave Crews ↗️ (@crewser128) 12. september 2021

brezplačni zasebni kanali Roku za odrasle

Aaron Rodgers producentom Jeopardyja po današnji tekmi pic.twitter.com/lXMhsIS3kd

- Kienan Knecht (@ kienan67) 12. september 2021

Aaron Rodgers po danes v pisarne Jeopardy pic.twitter.com/SFFcKZd0pi

— Will Ford (@jggdlilwill) 12. september 2021

Aaron Rodgers ob polčasu kliče Jeopardy ... pic.twitter.com/ssawBtQzMi

Disney+ datum izdaje

— Vincent Frank (@VincentFrankNFL) 12. september 2021

Nevarnost! Sezona 38 bo znova vsebovala niz menjajočih se gostujočih gostiteljev, potem ko je avgusta odstopil predhodno imenovani voditelj Mike Richards ... le devet dni po tem, ko je oddaja ABC objavila, da bosta on in Mayim Bialik stalna naslednika Alexa Trebeka. Novica je prišla po preteklih tožbah glede Richardsovega domnevnega nadlegovanja in diskriminacije Cena je prava se je znova pojavil, kot tudi slabšljivi komentarji, ki jih je dal o skupnosti invalidov, Judih in ženskah v podcastu iz leta 2013.

Richards je posnel pet epizod (tudi teden dni vredno oddaje) z nekdanjim prvakom Mattom Amodiom pred njegovim izstopom in te bodo še vedno predstavljene kot prve epizode 38. sezone, ki se bodo začele 13. septembra. Toda ali ima Rodgers možnost, da prevzame stopničke polno -čas? Bomo morali počakati in videti.