Tekma zvezd zvezd NBA 2021 v živo: čas, urnik, informacije o pretočnem predvajanju, kako v živo spremljati naklade / tekmovanja v treh točkah

Kateri Film Si Ogledati?

Več o:

Koledar zvezd zvezd NBA je bil zgoščen v nedeljo zvečer kot tekmovanje v treh točkah, tekmovanje v zakukanju in 2021 NBA All-Star Game na TNT!

Letošnja igra bo sledite enaki obliki kot lani . Team Durant in Team LeBron se bosta pomerila za zmago v vsaki od treh četrtin (vsaka četrtina se začne pri 0: 0). Na začetku 4. četrtine bo ura izklopljena in na podlagi kumulativnega rezultata iz prvih treh četrtin bo postavljen končni ciljni rezultat.

Giannis Antetokounmpo, Steph Curry, Luka Dončić in Nikola Jokić se pridružijo LeBronu Jamesu v uvodni peterki za ekipo LeBron, medtem ko Team Durant nasprotuje Kyrie Irving, Joelu Embiidu, Kawhiju Leonardu, Bradleyju Bealu in Jaysonu Tatumu. Kevin Durant zaradi poškodovane tetive zadnjega kosa na nocojšnji tekmi ne bo igral.

Kako si lahko v živo ogledate tekmo zvezd zvezd NBA 2021 v živo v spletu? Tukaj je vse, kar morate vedeti.

KAJ ČAS JE NBA ALL STAR IGRA?

Tekma zvezd zvezd NBA se začne nocoj (7. marca) ob 20.00. ET na TNT.

KAJ JE RAZPORED NBA ALL STAR IGRE:

Pokrivanje tekme zvezd NBA se začne ob 17:00. ET na TNT. Izziv za spretnosti in tekmovanje v treh točkah od 18:30 do 20:00. ET sledi NBA All-Star igra.

Mike Conley (Utah Jazz, zamenjava za poškodovanega Devina Bookerja), Jaylen Brown (Boston Celtics), Jayson Tatum (Boston Celtics), Steph Curry (Golden State Warriors), Zach LaVine (Chicago Bulls) in Donovan Mitchell (Utah Jazz ) bo tekmoval na letošnjem tekmovanju s tremi točkami.

KDAJ JE KONKURENČNO TEKMOVANJE?

Tekmovanje v zakukanju bo potekalo med polčasom tekme zvezd. Na letošnji prireditvi bodo nastopili Anfernee Simons (Portland Trail Blazers), Cassius Stanley (Indiana Pacers) in Obi Toppin (New York Knicks).

NBA ALL-STAR GAME 2021 INFORMACIJE O STIKU V ŽIVO:

Če imate veljavno prijavo po kablu, si lahko NBA All-Star igro v živo ogledate prek prenosa v živo TNT naprej spletnem mestu TNT ali Oglejte si aplikacijo TNT .