Rockets Vs. Thunder Game 7 Live Stream: Kako gledati NBA Live v živo na ESPN

Kateri Film Si Ogledati?

Več o:

Seveda serija Houston Rockets / Oklahoma City Thunder gre na 7. tekmo.

Po zaostanku 0: 2 je OKC serijo izenačil na dveh tekmah na kos. Rakete so zmagale 5. tekmo, Thunder je vzel 6. igro, vse pa se prilega 7. igri. Ena ekipa bo napredovala, druga pa domov.

Ne samo, da je Thunder treba skrbeti za Jamesa Hardena in Russella Westbrooka, ampak je Robert Covington na zadnjih dveh tekmah šel 10/17 izza loka. Rocketsi morajo vsebovati junaštvo Chrisa Paula iz 4. četrtine, ki je v zadnji četrtini zmage v igri 6 OKC dosegel 15 od 28 točk.

Zmagajte ali pojdite domov, ko se Thunder and Rockets srečata v 7. igri. Evo, kako tekmo spremljati v živo na ESPN!

cole hauser rip wheeler

KDAJ SE ZAČNIJ IGRA RAKET / GRM?

Nocojšnji dvoboj naj bi se začel ob 21:00. ET na ESPN.

KAKO POIŠČITI RAKETO V STRANI IGRE 7 V ŽIVO:

Če imate veljavno prijavo po kablu, si lahko igro Thunder / Rockets v živo ogledate na ESPN prek glejte odsek v živo na spletni strani ESPN ali aplikacijo ESPN, ki jo lahko prenesete iTunes , Google Play , ali Amazonka .

ALI LAHKO V HULU OGLEDAM RAKETO / GRAMO IGRO?

Ja! Če ti imajo veljavno naročnino na Hulu + Live TV , lahko tekmo Rockets spremljate v živo prek prenosa v živo ESPN storitve.

kje gledati 1. sezono Yellowstona

Hulu + Live TV ponuja upravičenim naročnikom sedemdnevno brezplačno preskusno različico .

LAHKO GLEDAM ESPN V ŽIVO NA FUBOTV?

Ja! FuboTV nedavno dodan ESPN. Za nove in upravičene naročnike je na voljo sedemdnevno brezplačno preskusno obdobje.

ALI SLING TV ALI YOUTUBE TV NUDI ESPN LIVE STREAM?

Ja! ESPN si lahko tudi ogledate v živo z aktivno naročnino na YouTube TV , Sling TV , ali AT&T TV ZDAJ . Tako YouTube TV kot Sling TV ponujata brezplačne preskusne programe za upravičene naročnike.